Gelini İlk Kez Düğünde Gören Kaynana “Çok Çirkin” Dedi: Damat Gelini Terk Etti

Kuzey Afrika ülkesi Tunus’ta film sahnesine benzer bir düğün yaşandı.

İsmi basınla paylaşılamayan varlıklı bir ailenin oğlu, düğün sırasında bütün akrabalarını salona topladı. Aile üyelerinin büyük bölümü gelini ilk kez düğün sırasında görürken, kayınvalidenin uzun süren gelin incelemesinin ardından şoke eden yanıtlar geldi. Gelini oğluna yakıştıramayan kayınvalide “Oğlum bu çok çirkin, ayrıl” şeklinde konuştu.

ANNESİ ÇİRKİN DEDİ, DAMAT DÜĞÜNÜ TERK ETTİ

Gelinin oldukça kısa boylu ve çekici olmadığını ileri süren anne, ilerleyen dönemde torunlarının da çirkin olabileceğini belirterek oğluna baskı uyguladı. Annesinin şikayetlerine dayanamayan genç damat, düğünü terk ederek kayıplara karıştı.

GELİNİ SADECE FOTOĞRAFLARDAN GÖRMÜŞTÜ

Gelin ve damada yakın kaynakların verdiği ifadeye göre, kayınvalidenin gelini düğün gününe kadar sadece fotoğraflardan gördüğü öğrenildi. Fotoğrafların tamamının photoshop ve efektli olduğu aktarılırken, gelinin gerçek halinin fotoğraflar ile alakasının olmadığını belirten kaynana, yapılanın bir aldatmaca olduğunu belirtti.

TERK EDİLEN GELİN AİLEYE İSYAN ETTİ

Düğünde terk edilen ve zorlu bir süreç yaşayan Lamia Al-Labawi isimli gelin, başından geçenleri sosyal medya hesabından anlattı.

Damat tarafından terk edildikten sonra şoke olduğunu ve düğündeki davetlilerin kendisine bakışlarını görmesinin kalbini kırdığını belirten genç kadın, aileyi hayatının sonuna kadar affetmeyeceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir